صفحه اصلی > محصولات

حسابداری آنلاین سایکو

اولین و بهترین نرم افزار حسابداری تحت ویندوز مبتنی بر اینترنت

حسابداری آنلاین (تحت ویندوز مبتنی بر اینترنت)، یکی از بهترین و نوین ترین روش های حسابداری است که برای اولین بار توسط گروه نرم افزاری سایکو منتشر شده است برای استفاده از این نرم افزار نیاز به ورود به هیچ سایتی نیست و فقط با کلیک روی آیکون نرم افزار، می توانید وارد سیستم خود شوید. در این نرم افزار تلاش بر این بوده است که کاربران بتوانند با حداقل آگاهی از رایانه و روشهای حسابداری از آن استفاده نمایند.

ECO Business Center Online یا به اختصار ECOBC Online شامل سیستمهای حسابداری مالی ، انبار داری ، خزانه داری ، خرید و فروش یا همان بازرگانی ، سیستم اطلاع رسانی و تبلیغاتی پیامک ، سیستم طراحی و چاپ بارکد و لیبل، سیستم چک چاپ (چاپ بر روی چک) و ... میباشد . این مجموعه در حال حاضر در برای حالت لوکال در 3 نسخه ساده ، متوسط و پیشرفته موجود است و برای حالت آنلاین در نسخه پیشرفته آنلاین ارائه میشود.
در دنياي امروز كه هر روز شكل تازه اي از ارتباطات اقتصادي به وجود مي‌آيد و افراد و شركتها و مؤسسات با يكديگر در ارتباط مي‌باشند و تغييرات مالي آنها بر يكديگر تأثير دارد و روز به روز اين فعاليت‌ها پيچيده‌تر مي‌شود اين عوامل باعث مي شود كه نقش حسابداري به عنوان فراهم كنندگان اطلاعات مالي با استفاده از استانداردهاي حسابداري براي استفاده كنندگان بيشتر مشخص گردد .

حسابداري يك سيستم است كه در آن فرايند جمع آوري، طبقه بندی، ثبت، خلاصه كردن اطلاعات و تهيه گزارش هاي مالي و صورتهاي حسابداري در شكل ها و مدل هاي خاص انجام مي‌گيرد تا افراد ذينفع درون سازماني مثل مديران و يا برون سازماني مثل بانكها، دولت و ... بتوانند از اين اطلاعات استفاده كنند. حسابداري به عنوان يك نظام پردازش اطلاعات، داده‌هاي خام مالي را دريافت نموده آنها را به نظم در مي‌آورد. محصول نهايي نظام حسابداري گزارش ها و صورت هاي مالي است كه مبناي تصميم گيري اشخاص ذينفع (مديران، سرمايه گذاران، دولت و ... ) قرار مي‌گيرد.

برای راه اندازی سیستم حسابداری یک شرکت، بهترین راه حل استفاده از نرم افزارهای مالی و حسابداری است تا در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را همراه با دقت محاسبه بالا از سیستم دریافت کرد.

در این زمینه شرکت مهندسی نرم افزار سایکو اقدام به توسعه نرم افزارهای مالی و حسابداری برای انواع مشاغل نموده است.

در سیستم مالی و حسابداری سایکو، کلیه عملیات مالی بصورت خودکار در سند حسابداری ثبت می شوند. به این معنی که بعنوان مثال، با ثبت فاکتور فروش، بصورت خودکار موجودی کالای انبار کسر گردیده، مانده حسابها نیز تنظیم می شوند. در صورتیکه فروش بصورت نقدی بوده باشد، موجودی صندوق و مانده حساب مشتری تنظیم می شود. اگر پرداخت وجه با چک باشد، بصورت خودکار حسابهای اسناد و مانده حساب شخص تنظیم می شود و چک به دفتر چک منتقل می شود.

در این سیستم، معمولاً سعی بر این است که کاربر بدون نیاز به مراجعه به سند حسابداری و نیاز به دانستن اصول حسابداری تمامی فعالیتهای خود را از طریق فاکتورها، قبضها، صدور چک و ... ثبت نموده، بقیه عملیات حسابداری، انبار داری، دفتر چک و ... بصورت خودکار انجام شود.

در این نرم افزار تلاش بر این بوده است که کاربران بتوانند با حداقل آگاهی از رایانه و روشهای حسابداری از این نرم افزار استفاده نمایند.

سیستم خرید و فروش

ثبت انواع فاکتورهای خرید و فروش ، فاکتور های پیش خرید و پیش فروش ، فاکتورهای برگشت از فروش و خرید ، فاکتور های امانی خرید و فروش و فاکتور ضایعات .

فاکتور فروش نقدی

ثبت فاکتور فروش نقدی ، مخصوص مکانهای شلوغ و پر رفت و آمد با سرعت بسیار بالا و کاربری بسیار بسیار ساده .

سیستم فروش نقدی با حواله بانکی

ثبت فاکتور های فروش نقدی و دریافت وجه نقد از مشترک و یا دریافت وجه فاکتور از طریق کارت خوانها با سرعت عملکرد بالا و قابلیت تعریف انواع حسابهای بانکی .

سیستم طراحی و چاپ بارکد

مجهز به یک سیستم قدرتمند و کاربردی و در عین حال بسیار ساده جهت چاپ انواع لیبلها در سایز های مختلف با قابلیت پشتیبانی از انواع بارکدهای یک بعدی و دو بعدی .

سیستم گزارش گیری

سیستم گزارشگیری کامل با قابلیت تغییر و ویرایش نحوه گزارش گیری طبق سلیقه کاربر سیستم ، گزارشات سود و زیان ، صورت حسابها ، کاردکس و انبار داری و ...

سیستم بانکداری

قسمت بانکداری پیشرفته و کامل با قابلیت تعریف انواع دسته چکهای کاربر ، مدیریت چکهای دریافتی و پرداختی ، مدیریت حواله های بانکی و ...

قدرتمند ، ساده و زیبا ...

 • معماری مبتنی بر سرویس چهار لایه
 • زبان برنامه نویسی Delphi در محیط Embarcadero RadStudio 2010
 • مدیریت پایگاه داده SQL Server 2008
 • استفاده از محیط کاربری همگن و کاربر پسند
 • رابطه کاربری Metro Win 8
 • کنترل اطلاعات و جلوگیری از ورود اطلاعات ناسازگار
 • محیط گزارش گیری پارامتریک

تعریف کاربران

تعریف کاربر با سطوح دسترسی مختلف در سیستم و تنظیم انبار و حسابهای مخصوص هر کاربر جهت استفاده در سیستم ( به طور مثال تعریف صندوق جدا گانه برای هر کاربر ) .

سیستم انبار داری

سیستم انبار داری کامل با قابلیت تعریف چندین انبار ف ثبت انواع حواله های انبار ، دریافت انواع گزارشات از انبار ها همانند کاردکس کالاها ، موجودی کالاها و ...

تعریف انواع کالاها

تعریف انواع کالاها با قابلیت تعریف قیمت ها و واحد های مختلف برای یک کالا ، قابلیت افزودن فیلدهای اضافی برای هر کالا ، تعریف چندین بارکد برای یک کالا و ...

تعریف انواع حساب ها

تعریف انواع طرف حسابها ، مشتریان حقیقی و حقوقی ، نمایندگان حقیقی و حقوقی ، بازاریابان ، تعریف بانکها با قابلیت افزودن شماره شبا ، شماره کارت و ...

سیستم قیمت گذاری اتوماتیک

قیمت گذاری اتوماتیک کالاها بر اساس قیمت خرید ، کاربر میتواند درصد سود خود را برای هر کالا مشخص کرده تا در هنگام ثبت فاکتور خرید قیمت جدید کالا به صورت اتوماتیک محاسبه شود

سیستم جستجوی اطلاعات

جستجوی پیشرفته اطلاعات حسابها ، فاکتور ها و ...
تمامی جداول موجود در سیستم از قابلیت جستجو به صورت کامل پشتیبانی میکنند .

سیستم حسابهای چند سطحی

مجهز به سیستم حسابهای N سطحی ، در این سیستم کاربر میتواند تا N سطح از حسابها را ایجاد نماید و محدود به 3 سطح کل ، معیین و تفضیلی نمی باشد .

سیستم چک چاپ

مجهز به سیستم چک چاپ جهت چاپ انواع چکها ، سیستمی بسیار ساده و کامل و منعطف با قابلیت پشتیبانی از انواع چکهای بانکهای مختلف .

سیستم ارسال پیامک

به همراه سیستم رایگان ارسال و دریافت پیامک با قابلیت ارسال انواع پیامکهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی .
اطلاع رسانی چکها ، تشکر از بابت خرید و ...

خروجی اکسل

سیستم حسابداری ECOBC قابلیت استخراج تمامی اطلاعات موجود در سیستم را به صورت بسیار ساده و به فرمت اکسل در اختیار کاربران خود قرار میدهد .

تحت شبکه و چند کاربره

تمامی نسخه های نرم افزار حسابداری ECOBC قابلیت کار به صورت تحت شبکه داخلی و حتی شبکه اینترنت ( با سرعتی بالا) را دارا میباشد .

رابط کاربری مترو ویندوز 8

نرم افزار حسابداری ECOBC با ظاهری کاربر پسند و بسیار زیبا و ساده طراحی شده است ، این سیستم از آخرین تکنولوژی شرکت Microsoft و رابطه کاربری ویندوز 8 بهره میبرد .

سیستم ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی رایگان

نرم افزار ECOBox 2012 یکی از سیستمهای ارسال و دریافت پیامک گروه نرم افزاری سایکو میباشد که به صورت رایگان عرضه میشود . این سیستم قابلیت اتصال به سایر نرم افزار ها همانند اکسل را داشته و میتواند برای اهداف تبلیغاتی و اطلاع رسانی مورد استفاده قرار بگیرد . در این امکان ارسال پیامک با روشهای گوناگونی گنجانده شده است .

ECOBox 2012

سیستم طراحی و چاپ لیبل و بارکد

نرم افزار ECOLabel Designer 2013 محصولی از گروه نرم افزاری سایکو میباشد که به کاربران امکان طراحی لیبلهای مختلف را به ساده ترین نحو میدهد . پشتیبانی از بارکدهای دو بعدی و یک بعدی و قابلیت وارد کردن اطلاعات از سایر نرم افزار ها همانند اکسل و محیط فارسی این نرم افزار از امتیازات ویژه سیستم به شمار می رود .

ECOLabel Designer

سیستم حسابداری آنلاین ویژه شرکت های با نمایندگی مستقیم

حسابداری آنلاین، یک سیستم جامع با قابلیت تعریف کالاها به همراه قیمت گذاری در مرکز و همچنین حواله های اتوماتیک از مرکز به نماینده و برعکس است، که می توان به نسبت نیاز مشتری تغییرات مورد نیاز را در آن اعمال کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از لینک زیراستفاده نمایید .


ECOBC Online

هوشمندانه ترین انتخاب

وقتی گروه نرم افزاری سایکو نهایت تلاش خود را جهت جلب رضایت شما انجام داده است ...
مشتریان حقیقی
تعریف حساب بانکی
تعریف انبار
بدون محدودیت
3 انبار
1 انبار
تعریف کالاها
گروه بندی کالاها
تا N سطح
تا N سطح
یک سطحی
تعریف حسابها تا N سطح
مشتریان حقوقی
تعریف خدمات
تعریف بازاریابان
نماینده حقیقی و حقوقی
ثبت سند اتوماتیک برای تمامی عملیات
ثبت سند دستی
لیست اسناد حسابداری
فاکتور فروش نقدی
فاکتور فروش - خرید
فاکتور برگشت از فروش – برگشت از خرید
لیست فاکتورها
فاکتور پیش فروش - پیش خرید
فاکتور خرید و فروش امانی
فاکتور ضایعات
دریافت و پرداخت
لیست دریافت و پرداخت
لیست چکها
تعریف دسته چک
لیست دسته چکها
لیست حواله ها
حواله های انبار
موجودی اول دوره
کاردکس کالاها
ثبت حواله انبار
گزارش حساب (گزارش از صندوق)
گزارش صورت حساب
گزارش دفتر روزنامه
گزارش سود و زیان ویژه
گزارش کالا - خریدار
گزارش خریدار - کالا
گزارش موجودی کالاها
گزارش سود فاکتورهای فروش
گزارش صورت حساب سرمایه
گزارش تراز آزمایشی حسابهای کل
گزارش تراز آزمایشی حسابهای معین
گزارش سطحی اسناد
گزارش تراز حسابها (ترازنامه)
گزارش کاردکس کالا (میانگین موزون)
گزارش کاردکس کالا (فایفو)
گزارش کاردکس کالا (لایفو)
اطلاع رسانی از طریق ارسال پیام کوتاه به مشتریان
چاپ لیبل
طراحی فاکتور
چک چاپ
پشتیبانی از بارکد خوان
پشتیبانگیری و بازیابی فایل پشتیبان
تعریف سال مالی
انتخاب سال مالی
تعریف کاربران
نا محدود
نا محدود
2 کاربر
تعیین سطوح دسترسی کاربران به برنامه
بستن و انتقال حسابها
لیست رویدادها و اعمال کاربرالن
راس گیری از چکها و فاکتورها
قیمتهای نرم افزار نسخه لوکال (ریال)
4,000,000 ریال
2,800,000 ریال
1،500،000 ریال


سایر توضیحات نرم افزار حسابداری نسخه لوکال :
 • تمامی نسخه ها قابلیت تبدیل شدن به حالت شبکه و چند کاربره را دارند .
 • برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه نسخه تحت شبکه و تعداد کاربران مجاز با شرکت تماس بگیرید .
 • تمامی نسخه ها دارای یک سال پشتیبانی رایگان میباشند .
 • هزینه تمدید پشتیبانی سالیانه به صورت "به روز" محاسبه خواهد شد .
 • لازم به ذکر است تمدید پشتیبانی سالیانه از طرف شرکت اجباری نبوده و مشتری به صلاح دید خود میتواند قرارداد پشتیبانی را تمدید و یا لغو نماید .
 • جهت ارتقا نرم افزار مشترکان فقط مابه التفاوت قیمت نسخه جاری و نسخه مد نظر را پرداخت خواهند کرد .
 • تمامی قیمت های اعلامی به روز بوده و مالیات بر ارزش افزود در آنها لحاظ نشده است .
در صورتی که نواقص یا کمبودی در سیستم مشاهده میکنید حتما به ما اطلاع دهید ، ما همواره مشتاق نظرات سازنده شما هستیم :)
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
درجه اولویت :
ارسال نظرات

نرم افزار حسابداری مبتنی بر اینترنت

این نسخه از سیستم حسابداری سایکو به صورت کامل مبتنی بر اینترنت طراحی ارائه گردیده است که انجام تمامی اعمال حسابداری را به صورت کاملا" تحت شبکه فراهم می نماید .
به جرات میتوان گفت شرکت سایکو برای اولین بار در کشور نرم افزار حسابداری تحت ویندوزی را طراحی و ارائه کرده است که بر بستر اینترنت کار میکند. در این نسخه نرم افزاری کاربران بدون اینکه برنامه های جانبی مانند SQL سرور را در سیستم کامپیوتری خود نصب کنند، می توانند از نرم افزار حسابداری استفاده کرده و اعمال حسابداری خود را به راحتی انجام دهند.اما نرم افزار حسابداری مبتنی بر اینترنت چه مزیتی میتواند به نسخه محلی داشته باشد ؟

از مزیتهای اصلی نرم افزار حسابداری آنلاین نسبت به نرم افزار حسابداری محلی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

مدیریت متمرکز و بهتر : به طور مثال اگر شما صاحب یک فروشگاه زنجیره ای میباشید ، میتوانید با مجهز کردن تمامی شعب خود به این نرم افزار، اطلاعات حسابداری خود را ( از قبیل فروش ، موجودی انبارها و ... ) به صورت متمرکز و آنلاین مشاهده نمائید .

عدم محدودیت مکانی : شما میتوانید این نرم افزار را بر روی تعداد نا محدودی از سیستمهای خود و در مناطق مختلف که اتصال به اینترنت وجود دارد، نصب نمائید و از هر مکانی به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.

امنیت بالاتر : به دلیل این که اطلاعات شما بر روی سیستم های محلی شما ذخیره نمیگردند در نتیجه در صورتی که کامپیوتر شما دچار مشکلی ( از قبیل ویروسی شدن ، سوخت قطعات کامپیوتر و ... ) شود، به اطلاعات شما آسیبی وارد نمیشود. همچنین اطلاعات شما در سرورهای پرسرعت و داخل کشور به صورت رمزنگاری شده نگهداری میشود.

حجم پایین و راحتی نصب : به دلیل این که برای نصب این نرم افزار در سیستم کامپیوتر خود نیازی به نصب نرم افزارهای حجیمی مانند SQL Server نمیباشد، حجم اشغال شده در سیستم شما بسیار کمتر بوده و همچنین مراحل نصب بسیار ساده تر میباشد .نرم افزار حسابداری مبتنی بر اینترنت سایکو چه مزیتی نسبت به سایر نرم افزار های ارائه شده دارد ؟

تا به کنون نرم افزارهای حسابداری زیادی با عنوان "نرم افزار حسابداری تحت اینترنت" از طریق شرکتهای بزرگ و کوچک در کشور ارائه گردیده است، اما تمام این نرم افزارها به صورت تحت وب طراحی و تولید شده است .
شرکت سایکو برای اولین بار در کشور نرم افزار حسابداری مبتنی بر اینترنت خود را به صورت تحت ویندوز ارائه کرده است .
از تفاوتها و مزیتهای عمده ای یک نرم افزار تحت ویندوز نسبت به یک نرم افزار تحت وب میتواند داشته باشد ، سرعت بالاتر و امنیت بیشتر میباشد .

همچنین با یک مقایسه کوچک میتوان به این نتیجه رسید که اکثر شرکتها ، نرم افزار های خود را با قیمتهای بسیار بالا و گزافی به فروش میرسانند که حتی در برخی موارد مرز این قیمتها برای نسخه های پایه فروشگاهی از مرز چندین میلیون تومان هم فرا تر میرود، اما شرکت سایکو نرم افزار نسخه آنلاین خود را با همان قیمت نسخه لوکال به اضافه هزینه پشتیبانی و سرور به کاربران خود عرضه میکند که در نتیجه استفاده از این نرم افزار بسیار به صرفه تر میباشد .
امکانات نرم افزار حسابداری آنلاین سایکو در یک نگاه :

عدم محدودیت مکانی و قابل استفاده در هر مکانی که اتصال به اینترنت وجود دارد
در دسترس بودن اطلاعات از هر مکانی
مدیریت متمرکز تمامی شعب کسب و کار شما به صورت آنلاین
عدم محدودیت در تعداد نصب نرم افزار
امنیت بسیار بالای اطلاعات (در صورت بروز مشکل در کامپیوتر شما اطلاعات از بین نمیرود و اطلاعات شما به صورت رمزنگاری شده در سرور ذخیره میشود)
حجم پایین نرم افزار
بدون نیاز به نصب sql سرور در سیستم محلی
امکان ثبت وقایعی که توسط کاربر انجام گرفته
امکان کار به صورت کاملا" تحت شبکه
تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سرور بر روی کامپیوتر محلی خود و بازیابی اطلاعات
امکان ارائه تعداد 3 کاربر و 2 سال مالی در حالت استاندارد
پشتیبانی دائمی و رایگان


امکانات و ویژگی های نرم افزار

تمامی امکانات موجود در نرم افزار حسابداری محلی نسخه پیشرفته در سیستم حسابداری مبتنی بر اینترنت موجود میباشد.
برای مشاهده مشخصات و بخش های موجود در نرم افزار حسابداری مبتنی بر اینترنت به این صفحه مراجعه نمائید .


قیمت پایه نرم افزار و تعرفه های سرورقیمت نهایی نسخه آنلاین = قیمت پایه نرم افزار + هزینه سرور + کاربر یا سال مالی اضافی (در صورت نیاز)

قیمت پایه نرم افزار
4,000,000 ریال
ندارد
هزینه ماهانه سرور
300,000 ریال
ندارد
هزینه سه ماهه سرور
900,000 ریال
ندارد
هزینه شش ماهه سرور
1,800,000 ریال
ندارد
هزینه سالانه سرور
3,600,000 ریال
ندارد
سال مالی اضافی حسابداری آنلاین - 1 ساله
1,750,000 ریال
ندارد
توجه : اگر Dot NET Framework 4 یا بالاتر در ویندوز شما نصب نیست ابتدا نرم افزار پیش نیاز را از لینک زیر دانلود نمایید.
دانلود نرم افزار های پیش نیاز برای ویندوزهای 32 بیتی
دانلود نرم افزار های پیش نیاز برای ویندوزهای 64 بیتینسخه نمایشی :
برای مشاهده نسخه نمایشی نرم افزار ، لطفا نرم افزار را دانلود و نصب نمائید ، پس از نصب نرم افزار را جرا نموده و در قسمت سریال کلمه "DEMO" را وارد نمائید و کد فعال سازی را از این بخش دریافت نمائید .
توجه !
 • تمامی نسخه ها قابلیت تبدیل شدن به حالت شبکه و چند کاربره را دارند .
 • هزینه اولیه جهت تبدیل به حالت تحت شبکه 3،500،000 ریال میباشد که با 3 کاربر رایگان ارائه میشود و هزینه هر کاربر مازاد مبلغ 600،000 ریال مباشد .
 • تمامی نسخه ها دارای یک سال پشتیبانی رایگان میباشند .
 • هزینه تمدید پشتیبانی سالیانه به صورت "به روز" محاسبه خواهد شد .
 • لازم به ذکر است تمدید پشتیبانی سالیانه از طرف شرکت اجباری نبوده و مشتری به صلاح دید خود میتواند قرارداد پشتیبانی را تمدید و یا لغو نماید .
 • جهت ارتقا نرم افزار مشترکان فقط مابه التفاوت قیمت نسخه جاری و نسخه مد نظر را پرداخت خواهند کرد .
 • تمامی قیمت های اعلامی به روز بوده و مالیات بر ارزش افزود در آنها لحاظ نشده است .
دانلود مقالات آموزشی
دانلود نسخه نمایشی
خرید نرم افزار تحت اینترنت
خرید نرم افزار لوکال
لطفا برای دریافت کد فعال سازی اطلاعات زیر را کامل نمایید.
برای استفاده از نسخه نمایشی در کادر "سریال نرم افزار" کلمه "DEMO" را وارد نمائید .


نام :
نام خانوادگی :
شماره همراه :
  سریال نرم افزار :
شناسه سخت افزار :
     
       
دریافت کد فعال سازی
تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت سایکو میباشد.
Copyright © 2008-2021 Sayco software Inc. All rights reserved.
تماس با ما :
04135571001 و 04135571002
sayco.se@gmail.com